Revolut wprowadził ciekawą promocję dla nowych, oraz istniejących już użytkowników aplikacji. Do zgarnięcia 66zł za rozwiązanie quizów, które dotyczą kryptowalut. Pieniądze można od razu wypłacić, nie ma żadnych dodatkowych warunków. Jest to świetna promocja z której należy skorzystać jak najszybciej. Nie wiadomo ile potrwa, dlatego nie warto zwlekać.

Jak otrzymać darmowy bonus?

Nie ważne, czy jesteś już masz, czy dopiero masz zamiar założyć konto na Revolucie. Jeśli nie, tutaj znajdziesz link do jego założenia.

Dołącz do ponad 18 milionów użytkowników, którzy tak jak ja pokochali Revolut. Aby się zarejestrować, skorzystaj z poniższego linku: załóż konto revolut.

A więc co należy zrobić, aby dostać pieniądze? Revolut rozdaje je w formie kryptowaluty Polkadot – możesz w prosty sposób otrzymać dwa tokeny, czyli niemal 70 złotych. Nie wiesz nic o kryptowalutach? A może chcesz zacząć inwestować? Więcej o nich dowiesz się tutaj. Darmowe tokeny to świetny początek inwestowania – nic nie stracisz! A może po prostu chcesz dostać darmowe pieniądze? Wtedy wystarczy wymienić otrzymaną kryptowalutę na pieniądze.

Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś tak, wyjaśniamy, co należy zrobić. Wystarczy na koncie Revolut w zakładce kryptowaluty odszukać zakładkę edukacja. Co dalej? Wystarczy wypełnić prosty quiz z wiedzy o kryptowalutach – to już pierwsze pieniądze (około 15 złotych).

darmowy bonus revolut

Jak zgarnąć resztę? Wypełnij kolejny quiz z wiedzy o kryptowalucie Polkadot – wtedy otrzymasz resztę pieniędzy. Całość zajmuje tylko kilkanaście minut i nie jest skomplikowana. Dopiero zaczynasz swoją przygodę z kryptowalutami i nic o nich nie wiesz? Nic nie szkodzi! To nie klasówka, możesz ściągać 😉.

Powodzenia i czekaj na kolejne promocje!

5/5 - (3 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

cztery − jeden =