Ledn to platforma, która pozwala na stakowanie wybranych kryptowalut. Nowi użytkownicy mogą cieszyć się bonusem na start, który wynosi aż 50 USD. Warunki promocji są bardzo proste. Aby otrzymać bonus wystarczy się zarejestrować, przejść weryfikację KYC i wpłacić depozyt, który musi być utrzymany na koncie przez 15 dni. Są to bardzo dobre warunki, zwłaszcza dla ludzi, którzy nie lubią mrozić swoich pieniędzy na dłuższy okres. Zdecydowana większość tego typu promocji wymagała trzymania depozytu przez co najmniej 30 dni. Premia zostaje wypłacona w postaci USDC – jest to popularny stablecoin, który jest odpowiednikiem dolara. Warto podkreślić, że prowadzenie konta Ledn jest całkowicie darmowe.

Czym jest Ledn?

Ledn jest kanadyjską platformą, umożliwiającą przechowywanie dwóch kryptowalut: Bitcoina (BTC) oraz USD Coina (USDC). Oferuje w zamian procent zysku, czyli tzw. staking. Oferta firmy zawiera również pożyczki w dolarach oraz pożyczki kryptowalutowe. Ledn działa legalnie i jest kontrolowany przez kanadyjskie władze. Firma deklaruje bezpieczeństwo danych osobowych oraz zabezpieczenia zgodne z obecnymi standardami. Tutaj można przeczytać więcej na ten temat.

Korzystanie z podstawowych funkcji nie niesie za sobą żadnych kosztów. Założenie konta i jego zasilenie jest darmowe. Wycofanie depozytu z oszczędności również nie jest związane z opłatami. Ważna informacja w kontekście bonusu na start.

Wypłata BTC zwolniona jest z opłat Ledn, a jedyna należność, to opłata sieciowa.

Wypłata USDC kosztuje każdorazowo 10 USDC (czyli 10 USD).

Ledn jak założyć konto i odebrać bonus?

Rejestracja na platformie jest naprawdę bardzo łatwa i intuicyjna, każdy powinien sobie z tym bez problemu poradzić. Warunkiem koniecznym otrzymania bonusu jest rejestracja z linku polecającego.

Należy wypełnić formularz danymi osobowymi, ustalić hasło i zweryfikować konto za pomocą wiadomości e-mail, która trafi na naszą skrzynkę pocztową.

Następnie wystarczy się zalogować za pomocą e-maila i hasła oraz potwierdzić kodem SMS, który przyjdzie na podany w formularzu numer telefonu. W tym momencie pozostaje weryfikacja tożsamości, która jest równie prosta i szybka. Wystarczy wybrać jeden z dokumentów a następnie kliknąć Verify your identity.

Weryfikację polecam przeprowadzić na smartfonie, będzie to łatwiejsze w realizacji. Mowa tu głównie o zdjęciach dokumentów. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, nawet osoba nieznająca angielskiego bez problemu sobie poradzi. Po zrobieniu zdjęć dokumentu zostaniecie poproszeni o zrobienie selfie. Trzeba wykonać zdjęcia na wprost oraz z obu profili. Po zakończeniu procesu weryfikacji wystarczy poczekać na zatwierdzenie, trwa to do 24h, jednak w rzeczywistości jest to dużo szybciej.

Jak odebrać premię 50$?

Po zatwierdzeniu weryfikacji tożsamości pozostaje dokonać depozytu w wysokości co najmniej 75$ i utrzymania środków na koncie przez 15 dni. Depozyt należy wykonać maksymalnie 30 dni od daty rejestracji konta. Wpłaty można dokonać zarówno w BTC jak i USDC z innej giełdy lub portfela kryptowalut.


Po 15 dniach od złożenia depozytu bonus zostanie automatycznie przypisany a całą kwotę wraz z depozytem będzie można wypłacić. W przypadku takich promocji zawsze warto dołożyć kilka dolarów, aby ewentualne opłaty nie przekreśliły nas z odebrania bonusu. Polecam więc wysłać 80$. Za każde polecenie również jest do odebrania 50$. Promocja obowiązuje tylko do 31.12.2021 dlatego warto się spieszyć!

Bądź pierwszy i oceń ten! post