Change Wallet to aplikacja stworzona przez firmę xChange AS, która powstała w 2016 roku i stale się rozwija. W aplikacji możemy przechowywać lub kupować kryptowaluty. Firma wypuściła również własną kartę płatniczą VISA.
Misją projektu jest umożliwienie dokonywania codziennych płatności za pomocą kryptowalut z wykorzystaniem karty płatniczej i aplikacji mobilnej.

W ramach promocji swojego projektu każdy użytkownik, który zarejestruje się oraz złoży minimalny depozyt w kwocie 100 Euro otrzyma 20 Euro w postaci waluty ADA (Cardano). Depozyt musi zostać wykonany do 31.12.2021 aby zakwalifikować się do bonusu, który zostanie rozdany do 07.01.2022. Warunkiem koniecznym jest rejestracja z linku polecającego. W innym przypadku bonus nie zostanie przyznany.

Jak otrzymać bonus?

Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji i zarejestrowanie się z linku (bez rejestracji z linku nie otrzymamy bonusu). Po wypełnieniu wszystkich podstawowych informacji czas na przeprowadzenie weryfikacji KYC. Jest ona bardzo prosta i szybka. Konto zostaje zweryfikowane w ciągu kilku minut. Kolejnym krokiem jest wykonanie depozytu na minimum 100 euro. Jak w przypadku każdej promocji polecam dodać kilka euro, aby mieć pewność, że dostaniemy bonus w przypadku ewentualnych prowizji za przewalutowanie.

Należy wypełnić wszystkie dane do przelewu i poczekać do 2 dni roboczych, aż zaksięguje się na naszym koncie Change. Aby ominąć ewentualne prowizje banku polecam skorzystać z Revoluta, daje to gwarancję braku opłat w przypadku przelewów w euro. Zachęcam jednak wysłać 105 euro, aby mieć pewność załapania się na bonus.

To wszystko. Czekamy aż bonus 20€ pojawi się na naszym koncie (maksymalnie do 7 stycznia) i wypłacamy na konto z którego wpłacaliśmy, łącznie z depozytem.

Aplikacja jest w 100% bezpieczna i wypłacalna. To już kolejna promocja od Change Wallet w której otrzymujemy bonus za depozyt.

Bądź pierwszy i oceń ten! post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

10 − siedem =